Історія Білорусі - Білорусь Радянська

Після розпаду Радянського кордону відновлена ​​Білоруська Радянська Республіка (БРСР) територіально обмежується областю на схід від Мінська, Бобруйська та Борисова. Тільки в 1924 і 1926 роках, вирішила приєднатися до республіки Полоцької, Вітебської, Гомельської і Могильовської (на суші і різання), раніше займаних РРФСР. Тим не менш, відмовилася приєднатися до Білорусі Смоленську.

У двадцяті роки, залучили національних меншин в Радянському Союзі, основною культурної і політичної автономії. У Білорусі, білоруська сторона і російської функції офіційної мови зіграв ідиш та польською мовами. Для поляків в 1932 році, навіть так звані встановлено. Польська національна Регіон них. Фелікс Дзержинський в Kojdanowie (нині Дзержинського). Мова і культурна автономія була скасована в 1938 році з репресивною операції НКВС польським.

У тридцяті роки, відбулося в БССР колективізації сільського господарства, а також численних переслідувань, яким заможних селян (куркулів), духовенства та інтелігенції, яка стала символом міста Куропати під Мінськом, і для всіх реальних і уявних супротивників соціалізму. Не обійшли переслідувань, звичайно, євреїв, поляків, росіян та представників інших національностей.