рхітектура

Створено століть білоруської архітектури загальною матеріального багатства нації. Багато пам'яток є гідною в скарбницю світової архітектури.

У Білорусі ви можете побачити старовинні замки, оточені парками, палацами, які були проведені в елегантному кулі, церкви-фортеці, на стінах, які шукали притулок від ворога, церков. Будівель краси та бездоганного стилю знаходяться в повній гармонії з ландшафтом Білорусь. З початку білоруських будівельників за зразком європейських класичних стилів, але вони вміло поєднуються зразки місцевих, національних традицій. Архітектура Білорусь багата високий стиль - готика, ренесанс, бароко і класицизму. Різноманітність і пишнота пам'ятників, пов'язаних з релігійне і культурне розмаїття країни. Православні і католики, іудеї і протестанти змагалися один з одним, щоб зробити їх храми являють собою багатство і процвітання. Поширеним явищем є те, що в центрі міста або села і церква, і церква, в деяких випадках, синагоги, мечеті або Kirche.

У тринадцятому столітті, Полоцьку і Гродно побудовані школи, шліфувальні архітектурної майстерності. Знання, отримані з цих шкіл, Рада це призвело в Софії в Полоцьку і церква Св. Бориса і Гліба в Hrodnie. У чотирнадцятому і п'ятнадцятому століттях, при тісній співпраці з європейським мистецтвом Білорусі будівлях Білорусі було побудовано в готичному стилі і в епоху Відродження і пізніше бароко і рококо.