Природа

Природа Білорусі надзвичайно багата і різноманітна. На сьогоднішній день, збереглися ландшафти, чарівність і спокусити їх красу. Крім того, він має контрастні стану погоди. Зима приносить сильний мороз і сніг, а потім раптом перетворюється на розпливчасті відлига. Коли приходить весна повний пишною зеленню, спекотне літо, яке непомітно перетворюється в повному кольорі, меланхолія осені. Після великої рівнини, болота і луки йшли Поліссі Lakeland пагорби, всіяні масивні валуни, що колись залишив льодовик.

Ліси є скарбницею Білорусі. Обидва великих і малих, а також віку і молодше, які займають третину території Білорусі. Соснові ліси, дубові, навіть в сонячний день похмурий jodłowce, мальовничі берези, липи, граба dowered, вільха лісі - ви можете знайти різні види. Під покровом притулок безліч тварин і птахів. Лосі, олені, кабани, вовки, лисиці є широко поширеними мешканцями білоруських лісів. Summertime лісу прикрашені килимами різних кольорів, дорогоцінного каміння, грибів та ягід. На яскравій проясненнями, підігрівом літньої спеки, вирощування лікарських трав. Сьогодні і протягом століть, вони збирають жителів. За звичаєм трави сушать у затемненому даху і тільки вариться в зимовий чудові напої, смак і аромат.

Серед глибині ліси і луки пропонують великі кристалічні озер, які можуть бути додані в Білорусі більше 10.000. Narocz і Oświeja, Świtiaź і Sair увічнений поетами і виплеснути свій колір називається півночі білоруських Lake District. Озера, як ранкова роса, розкидані серед крутих пагорбів і гір.