Російський опозиціонер назвав природним введення другої державної в Україні

За словами колишнього депутата Держдуми Геннадія Гудкова, в Україні російська мова має стати другою державною.

"Можливо, немає на практиці проблем із російською мовою, але на законодавчому рівні є. Я, наприклад, не дуже взагалі розумію весь цей сир-бор навколо російської мови. У Канаді люди французькою мовою говорять в одній невеликій провінції, яка там становить абсолютну меншість, і, тим не менше, там французька мова є поряд з англійською державною", - цитує Gazeta.ua слова Геннадія Гудкова з його інтерв’ю виданню "Главком".

Російський опозиціонер вважає, що статус російської як другої державної в Україні був би так само природним, як і в Білорусі.

"Із моєї точки зору, абсолютно було б природним - як і для Білорусі, - введення другої державної мови, оскільки більшість населення нею володіє не гірше, ніж у Москві. Я сам був у багатьох областях України, і оскільки я за освітою філолог, для мене абсолютно зрозуміло, що для багатьох людей в Україні російська - це рідна мова", - вважає Гудков.

До слова, Ірина Фаріон від фракції "Свобода" пояснила, що Львівська облрада повторно прийняла рішення про невизнання на території регіону "мовного закону", щоб виправити процедурні порушення.
Джерело: gazeta.ua